top of page
WB foto (10).jpg

PAMOKOS

Nemažai metų praleidau studijuodama su muzikiniu lavinimu susijusią mokslinę medžiagą… Muzikos nauda smegenų vystymuisi – neįtikėtina. Ji tiek ženkli, jog visai nenuostabu, kad yra tiek daug muzikuojančių žmonių, atvirkščiai - darosi skaudu pagalvojus, kad yra muzikos nesimokančių!

Pamokos vaikams

Muzikinis lavinimas vaikams – tai ne tik emociškai ir intelektualiai vertingas dalykas; jo neįtikėtinos reikšmės nauda įrodyta ir moksliškai.

Apmaudu, kad nemažai žmonių mano, kad pradėti muzikos vėlesniame amžiuje – neverta. Dar graudžiau, kai tokį požiūrį skatina patys mokytojai!

Tikiuosi, kad netikite tokiomis skriaudžiomis nuostatomis. Jei norite muzikuoti – nesvarbu, ar Jums dvidešimt ar šešiasdešimt.

Pamokos suaugusiesiems

Mokytis muzikos – niekada ne per anksti,

ir niekada ne per vėlu.

Pasiruošimas tarptautiniams ABRSM egzaminams

Planuojate tęsti muzikos studijas užsienio aukštojoje mokykloje? Siekiate tarptautiniu mąstu pripažįstamo muzikinių sugebėjimų įvertinimo?

Vis globalesniu tampančiame pasaulyje – vertingas užsienyje pripažįstamas muzikos sugebėjimus įrodantis diplomas, kurį galite įgyti laikant Associated Board of Royal Schools of Music (ABRSM) egzaminą.

Urtė  gali padėti pasiruošti tiek praktinei, tiek teorinei šio egzamino daliai, ir išlaikyti egzaminą su pagyrimu!

Plačiau apie ABRSM egzaminus: https://gb.abrsm.org/en/

SupportMyMusic4.png

© URTE CINELYTE

bottom of page