top of page

URTĖ CINELYTĖ

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram
  • Grey Twitter Icon

Urtė - nacionalinių ir tarptautinių fortepijono konkursų laureatė, skambinusi koncertų salėse Lietuvoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, Indijoje, dalyvavusi meistriškumo kursuose su Eugen Indjic, Peter Donohoe, Vladimir Tropp, Dmitri Alexeev, Joseph Banowetz, Alicja Fiderkiewitz, Noriko Ogawa, ir kitais.

 Fortepijonu grojanti nuo ketverių, bakalauro ir magistro laipsnius Urtė įgijo Škotijos Karališkoje Konservatorijoje, Jonathan Plowright klasėje.

Už pasiekimus meno strityje, Urtė apdovanota Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko ir Kauno Miesto Mero padėkos raštais.

Menas ir mokslas – tai neatsiejamos Urtės profesinio gyvenimo grandys. Antrąjį magistro laipsnį su pagyrimu Urtė įgijo Londono Goldsmiths universitete, kur studijavo kognityvinį muzikos neuromokslą, audio signalų apdorojimą ir suvokimą, psichologiją. Urtė taip pat baigusi sertifikuotus kursus Berklio Muzikos Koledže (Muzikos Suvokimas) ir Harvardo Universitete (Neuromokslo Pagrindai).

Mokytojauti Urtė pradėjo būdama vos šešiolikos ir nuo to laiko reikšmingą dalį savo veiklos skiria švietimui ir pedagogijai. Ji dirba su įvairaus amžiaus žmonėmis – tiek vaikais, tiek suaugusiaisiais.

Kultūrų ir žmonių sampratos įvairovė visada žavėjo kaip aspektai, galintys smarkiai paveikti muzikinę raidą. Žavėdamasi šia įvairove, Urtė džiaugiasi turėjusi galimybės mokytojauti įvairiose šalyse ir kultūrose  - Lietuvoje, Anglijoje, Škotijoje, Ispanijoje, Indijoje. Pedagogija – tai menas, ne amatas, mano Urtė.

SupportMyMusic4.png

© URTE CINELYTE

bottom of page